Levandulová zahrada Lavendka

Příběh

Lavendka je levandulová zahrada, kterou vytváří Katarzyna Branna společně s podporou svého manžela. Její manžel ji prý podporuje v každém „skvělém“‎ nápadu a tak ji levandulový sen pomohl splnit.

Katarzyna vždy obdivovala krásu levandulových polí, jejich pestrou škálu fialových barev a nádhernou vůni levandule. Nyní si už 7 rokem vůni levandule užívá u sebe doma a v současné době chystá další pole k výsadbě.

Nejsme firma ani farma

Jsou primárně rodina, která vás ráda pohostí na své levandulové zahradě. Ta čítá kolem 650 keříků levandule v 5 odrůdách.

Pokud vám tedy nevadí rodinná atmosféra v podobě smíchu i pláče 3 dětí, tak se určitě přijeďte podívat a zrelaxovat.

Odvézt si můžete vlastnoručně nastříhanou kytici, voňavé polštářky, pytlíčky, srdíčka nebo bedýnky plné čerstvé levandule a další místní výrobky.

Kdy je otevřeno

v sezóně červen – srpen

Vstupné

dobrovolné

Adresa

Vendryně 59, 739 94 Vendryně

Google mapy
Mapy.cz

Instagram
language
Webové stránky
Další tipy v okolí
Levandulová zahrada Klapý
Levandulové údolí v Chodouni

Byli jste tu? Zanechte komentář, co se vám líbilo nebo byste do příště udělali jinak. Děkujeme ❤

2 komentáře. Nechte nové

 • Katarzyna
  5. 7. 2023 19:25

  Dobrý den ! Otevřeno máme každý den od 10-17hod. Budeme se moc těšit na Vaši návštěvu! Co se týče ubytování tak nejblíže máme Hotel Vitality a potom Steel house. Hezký den!

  Odpovědět
 • Anna Kanioková
  4. 7. 2023 20:11

  Dobrý večer přeji, moc prosím o informace ohledně jak návštěvy levandulové farmy, tak případně ubytování. Dcera miluje levandule, přebývá v cizině, chystá se přiletěť, a má narozeniny v červenci a potom mi odletí na druhý konec světa Austrálie, ráda bych jí podle možností připravila dárek v podobě návštěvy levandulí. Je možné i narychlo objednat, upřesnit příští týden? Děkuji moc za odpověď a pochopení, Anna Kanioková

  Odpovědět

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Prosím, vyplňte toto pole.
Prosím, vyplňte toto pole.
Zadejte prosím platnou e-mailovou adresu.