Serafin recenze

Přírodní produkty bez chemie

Dnešní recenze se věnuje společnosti Serafin byliny s.r.o.. Serafin je česká firma, která se specializuje na výrobu a prodej bylinných produktů. Na trhu působí již od roku 1992 a za tu dobu si získala řadu spokojených zákazníků. V případě Heureka.cz má tato firma vynikající hodnocení 4,9 z 5 hvězdiček od 1778 nakupujících a zákazníci nejčastěji zmiňují rychlost doručení, výběr zboží, kvalitu zboží, komunikaci a ceny.

serafin hodnoceni zakazniku

Serafin nabízí širokou škálu bylinných produktů, včetně čajů, tinktur, kapek, olejů, mastí a dalších. V nabídce naleznete produkty určené k řešení různých zdravotních problémů, jako je například:

S produkty Serafin máme dlouholeté vlastní zkušenosti. Pro dnešní recenzi uvedeme několik produktů, které stojí za vyzkoušení.

  1. Serafinkův dětský sirup.
  2. Bylinný čaj: Stres a vyčerpání.
  3. Bio Šípkový sirup.

Serafínkův dětský sirup

Pokud máte děti, které chodí do školky či školy, patrně vnímáte každou vlnu nachlazení. U nás tomu není jinak. Krom kvalitní stravy a spánku doplňujeme čas od času i vitamíny či sirupy na zvýšení přirozené imunity.

Co je pro nás důležité? Aby byl produkt přírodní a neobsahoval zbytečné ingredience a dítku chutnal. To Serafínkův dětský sirup splňuje a našemu dítku chutná. Dle složení i věřím, že pomáhá posilovat imunitu.

Koupit můžete zde + nezapomeňte na naši slevu.

Zkušenosti zákazníků jsou také pozitivní a jedná se o nejprodávanější produkt na e-shopu. Nejčastější dotazy jsou zodpovězeny zde.

Bio šípkový sirup

Pokud jde o imunitu dospěláků, zkusili jsme bio šípkový sirup. Ten podporuje přirozenou imunitu, což se v chladnějším období rozhodně hodí. Dále přispívá k normálnímu krevnímu oběhu, snižuje pocit těžkých nohou, podporuje činnost močového měchýře a ledvin, podílí se na správném trávení a fajn chutná.

Mrknout na něj můžete zde.

Bylinný koncentrát stres a vyčerpání

A v neposlední řadě se hodí něco na klidnější usínání, stres a vyčerpání, které občas postihne každého z nás. Tento bylinný koncentrát jsme vyzkoušeli už víckrát a s pomocí jsme byli spokojeni. Výhoda je, že tento chutná ze všech nejlépe. Koupit ho můžete zde nebo zkuste například levandulový čaj.

A co vy? Jaké máte zkušenosti s produkty Serafin? Které jste vyzkoušeli a které plánujete zkusit?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Prosím, vyplňte toto pole.
Prosím, vyplňte toto pole.
Zadejte prosím platnou e-mailovou adresu.

Pošlete odkaz přátelům

Levandulový newsletter

Získejte speciální upozornění ke stříhání levandule, k návštěvě levandulových farem nebo na nové články. S námi už nic neprošvihnete.

Podobné články