Slevy až 30 % na organikk.cz

Organikk.cz je udržitelný e-shop, který se snaží snižovat množství plastů a věcí na jedno použití. Za projektem stojí otec a syn, což je sympatické a nejen proto jsme nabídku k recenzi produktů přijmuli.

Recenze Organikk.cz

V dnešní recenzi na organikk.cz se dozvíte, jak se nám na e-shopu nakupovalo, co se nám líbí nebo co bychom zlepšili. Zhodnotíme také produkty, které jsme si zde vybrali k testu.

Už pár dní po objednání nám dorazil voňavý balíček s produkty a hezkým úvodním textem. Pro tentokrát jsme si neobjednávali produkty s vůní levandule, kterých mají v e-shopu nespočet (odkaz zde), nýbrž jsme pro tentokrát udělali změnu.

Přírodní mýdlo Three Hills Soap

Touto variantou jsme se trefili do vlastního vkusu. Ta vůně je nádherná a podobné vůně známe ze saunových rituálů. Kombinace máty a eukalyptu se k sobě hodí a velmi ji doporučujeme (odkaz zde). Pakliže byste chtěli vůni levandule, můžete zkusit kombinaci levandule a rozmarýnu (odkaz zde).

přírodní mýdlo eukalyptus a máta

Dřevěná miska na mýdlo

A jelikož se nám doma pořád někde válí tuhá mýdla, objednali jsme si na test i dřevěnou mýdlenku (odkaz zde). Ta je vyrobená z bukového dřeva a impregnovaná lněným olejem k ochraně před vodou.

Dřevěná mýdelnička vypadá krásně a je rozhodně zajímavější než jiné plastové varianty. Uvidíme, jak bude vypadat po pár měsících používání. Určitě tuto zkušenost k recenzi doplníme.

Líbí nám, že se mýdlová miska dá používat z obou dvou stran. Plus má otvory k odtoku vody, což se hodí. Možná se vám stávalo podobně jako nám, že po vložení do uzavřené misky bez odtoku vytahujete při dalším používání rozmočené mýdlo, které zbytečně mizí v odtokovém kanálku.

 

Přírodní deodorant ´KU.TIS

Pro tentokrát jsme volili přírodní deodorant ´KU.TIS bez sody a s vůní citronové trávy a tea tree (koupit můžete zde). Překvapila nás sympatická velikost deodorantu, která je pouhých 7,5 cm s obsahem 50g. Na první pohled vypadá jako polovina tradičního Old Spice, ale při bližším pohledu je obsah stejný.

Nejlepší je však materiál balení, které je kompletně z papírového obalu, což zaručuje 100 % rozložení / recyklaci. V nabídce mají také s vůní levandule a bergamontu (můžete koupit zde).

ekologicky deodorant

Co se nám líbí na e-shopu organikk.cz?

  • Pečlivě vybírané produkty s aktuální slevou 10 % a při nákupu nad 1000 Kč dalších 20 % = 30 % sleva.
  • Vaše nákupy podporují neziskové organizace na záchranu želv v Indonésii.
  • Edukují na blogu o tom jak třídit odpad, recyklovat plasty nebo začít zero-waste.
  • Rodinná spolupráce otce a syna, kteří mají ambiciózní cíle.
  • Organizují smysluplné aktivity a uklízí česko.
  • Své produkty nabízí i v partnerských prodejnách.

záchrana želv v Indonésii

Které věci by se nám líbily jinak?

  • Chápeme, že síly jsou omezené, ale uvítali bychom rychlejší odezvu chatu na webu.
  • Nevadila by nám menší balení krabičky s naznačením, kde ji správně otevřít.
  • U samotných produktů bychom uvítali vizualizaci složení, jako např. biooo.cz

recenze na econea.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Prosím, vyplňte toto pole.
Prosím, vyplňte toto pole.
Zadejte prosím platnou e-mailovou adresu.

Pošlete odkaz přátelům

Levandulový newsletter

Získejte speciální upozornění ke stříhání levandule, k návštěvě levandulových farem nebo na nové články. S námi už nic neprošvihnete.

Podobné články