Serafin sleva: léčivé byliny z přírody

Hledáte slevový kupón na Serafinbyliny.cz?

Serafin sleva? Rádi byste získali slevu na Serafinbyliny.cz? Testovali jsme jejich výrobky a dostali jsme možnost sdílet slevový kupón 5 % ke snížení částky z vaší objednávky.

Serafin sleva 5 %

Jestliže chcete získat slevu na e-shopu Serafin, stačí kliknout na tento odkaz nebo do své objednávky zadejte náš slevový kód ZAVUNILEVANDULE5.

Serafin doprava zdarma

Doprava zdarma na Serafinbyliny.cz je při nákupu nad 2 500 Kč. Pokud dopravu platit nechcete, můžete si zdarma objednávku vyzvednout na andělské Apatyce – Praha, Ostrava, Karlovy Vary, Sokolov, Vyškov nebo České Budějovice.

Obecně se doprava pohybuje od 69 – 120 Kč.

Serafin hodnocení zákazníků

Hodnocení zákazníků na portále heureka.cz je 4,9 z 5 hvězdiček. Přičemž hodnotilo 1778 zákazníků, kteří zde nakoupili. Z toho je pouze 11 negativních recenzí, které se týkají spíše subjektivních účinků produktů nebo délky dopravy. V opačném případě lidé hodnotí velmi kladně rychlost doručení, kvalitu zboží a šíři sortimentu.

serafin hodnoceni zakazniku

A co vy, jaké máte se Serafinem zkušenosti? Napište nám do komentářů.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Prosím, vyplňte toto pole.
Prosím, vyplňte toto pole.
Zadejte prosím platnou e-mailovou adresu.

Pošlete odkaz přátelům

Levandulový newsletter

Získejte speciální upozornění ke stříhání levandule, k návštěvě levandulových farem nebo na nové články. S námi už nic neprošvihnete.

Podobné články