Econea.cz recenze. Proč zde nakupovat?

Zajímá vás recenze na e-shop econea.cz? Chtěli byste zde něco koupit a nejste si jistí zda tak učinit?

Econea je e-shop pro každodenní hrdiny. Právě tak se prezentuje jeden ze zajímavých e-shopů, na kterém rádi nakupujeme a který rádi doporučujeme dál. V dnešní recenzi zmíníme, proč zde nakupujeme a co nás na e-shopu econea baví. Taktéž zmíníme, co bychom uvítali jinak/lépe.

Když s někým řešíme nákup eko věcí, tak ho směrujeme buď do lokální zdravé výživy nebo na web econea. A podobně to máme i my sami. Když si jdeme pro svůj žitný kváskový chléb, jdeme do zdravé výživy. Nicméně když doplňujeme potřeby pro praní, umývání nádobí, osobní hygienu nebo potřebujeme opravdu fundovaně poradit, obracíme se na econeu.

Co máme na e-shopu econea.cz rádi?

  1. Stojí si za tím, co prodávají – oceňujeme, že v dnešním světě nepřeberného množství produktů jsme našli místo, které detailně zkoumá složení nabízených produktů. To se nám líbí a během let jsme si k e-shopu vytvořili důvěru. Nabízený sortiment splňuje dokonce přísnější kritéria než jsou mnohdy ty naše.
  2. Zákaznická podpora – už se nám mnohokrát stalo, že jsme potřebovali poradit s výběrem produktu a s tím nám byly vždy holky z podpory nápomocné. Naše diskuse neprobíhala tak, že by nám ihned něco doporučily, ale tak, že se zajímaly o naše potřeby a přání. A mnohdy nás takové věci dopředu ani nenapadly.
  3. Vše na jednom místě – oblíbili jsme si i šíři a hloubku sortimentu. Najdeme zde všechny eko smýšlející firmy, které nám dávají smysl. Respektive se nám nestalo, že bychom zde něco nenašli.

Co bychom uvítali jinak?

  1. E-shop není optimalizovaný pro mobily – z našich statistik chodí většina našich návštěvníků z mobilu a předpokládáme, že i na econeu chodí spousta lidí z telefonu. Klademe si tedy otázku, proč již několik let není web převeden na optimalizovanou formu pro mobilní platformy. Chápeme, že to není levné i přes to věříme, že se brzy dočkáme.
  2. Nemají kamenné pobočky – taktéž chápeme, že pobočky stojí další náklady navíc, nicméně občas je fajn si některé věci ovonět, prohlédnout z blízka nebo vyzvednout na pobočce.
  3. Uvítali bychom detailnější vizualizaci složení – jsme rádi, že econea stojí za produkty které nabízí a když se objeví nějaká nelichotivá skutečnost o složení produktů, tak ho s vysvětlením stáhnou (např. produkty FeelEco). Nicméně i přes to se nám velmi líbí vizualizace složení, jako tomu má biooo.cz.

recenze na econea.cz

A jaký názor máte na e-shop econea vy? Zanechte nám pár slov níže v komentářích. Rádi předáme dál.

My rozhodně doporučujeme na web mrknout a případně si nechat poradit od Gábi a Mari.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Prosím, vyplňte toto pole.
Prosím, vyplňte toto pole.
Zadejte prosím platnou e-mailovou adresu.

Pošlete odkaz přátelům

Levandulový newsletter

Získejte speciální upozornění ke stříhání levandule, k návštěvě levandulových farem nebo na nové články. S námi už nic neprošvihnete.

Podobné články